h FINNSHEEP r.y. r.f
Finnsheep
   

YHTEYSTIEDOT

HALLITUS

Yhdistyksen jäseniä

Anu Pentti
Ruskeapääntie 5, 37310 Tottijärvi,
anu.pentti@gmail.com
 
Anne Rintala,
Rintalan Tila, Anne ja Tapio Rintala
Oripääntie 999, 21900 Yläne
puh.0500-448 552 , anne@rintalantila.fi Rintalan tila kotisivut
   
  Maria Sjöberg
Holma, 25900 Dalsbruk
puh. 040 584 1756, maria.sjoberg@luukku.com
   
  Sebastian Nurmi
Bovikintie 25, 10600 Tammisaari
puh. 050 581 0721, studio.sebastian@netlife.fi
   
   
  Vilho Junnola
Kuorilehdontie 102, 95400 Tornio
puh. 0440 392 731, vilho.junnola@pp.inet.fi
   
  Kaija Polso
Ojennustie 1, 69410 Sykäräinen
puh. 040 593 0333, kaija.polso@luukku.com, Polson lammastila
   
  Elsa Fromond
Sällvikin kartano, 10620 Högbacka
puh. (019) 241 1073, elsa.fromond@surfnet.fi
   
   
  Linnainmaan lammastila
Houhajärventie 324, 38250 Roismala
puh. (03) 515 8022, aune.linnainmaa@kopteri.net
   
  Lammastila Kotila, Eija ja Tuomo Jääskeläinen
Reisjärventie 1557, 44860 Alvajärvi (Pihtipudas)
puh. (014) 564 198, 0400 166 938, lammastila.kotila@luukku.com
   
  Matti Koivisto, Lihasula
Siitamantie 750, 36120 Suinula
puh. 0400 290 228, lihasula@kolumbus.fi, www.lihasula.fi
   
  Raija Balk
Kurenpolventie 467, 74590 Kurenpolvi
puh. 050 546 1665, raija.balk@pp1.inet.fi, www.anttilanlammastila.tarjoaa.fi
   
  Eeva Piesala, Piesalantila
Piesalantilantie 17, 41900 Petäjävesi
puh. 040 773 4964, piiku@piiku.fi,
www.piiku.fi
   
  Jouko Siitonen, Hagaberg
Fagervikintie 779, 10210 Inkoo
puh. 050 341 8430, hagaberg@elisanet.fi, www.hagaberg.fi
   
  Harjun perinnemaisematila
Vuorenkyläntie 2249, Hartola
puh. 040 735 3217, harju@mattlar.f, Harjun perinnemaisematila



Finnsheep hallitus 2016

Jarmo Latvanen, puheenjohtaja

Tarja Kosunen-Krannila, sihteeri

Sanna Lehtonen

Janne Rauhansuu

varajäsenet:

Niina Snellman

Anna Rauhansuu

Aune Linnainmaa, rahastonhoitaja

Finnsheepin Facebook-sivut

Suomenlampaan pässilinjat

 

LINKIT


Suomen Lammasyhdistys r.y.
Luke - Luonnonvarakeskus
Vihtori Peltonen-Lihasulan Säätiö
 
 
www.finnsheep.fi © Finnsheep r.y. r.f